Nr katalogowy: 904

Nr katalogowy: 904

Bufet art déco

fornirowany wzorzystym orzechem, z dekoracyjnymi stalowymi okuciami;
78,8 x 260 x 60,5 cm; Europa Środkowa, ok. poł. lat 30. XX w.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł