Nr katalogowy: 901

Nr katalogowy: 901

Stolik art déco

fornirowany orzechem i palisandrem;
58,5 x 80 x 48 cm; Polska, pocz. lat 30. XX w.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł