Nr katalogowy: 820

Nr katalogowy: 820

Zegar kominkowy z figurką młodzieńca

brąz patynowany i złocony, marmur, blacha mosiężna patynowana;
wys. 48 cm, szer. 33 cm,
głęb. 11,5 cm. Francja, przed poł. XIX w.
estymacja: 7 000 - 12 000 zł