Nr katalogowy: 818

Wytwórnia szkła artystycznego MULLER FRERES

Nr katalogowy: 818

Lampka elektryczna

brąz złocony, mosiądz, szkło warstwowe, powlekane;
wys. 33,2 cm, szer. 12 cm, głęb. 24,7 cm.
Francja, Lunéville, pocz. lat 20. XX w.
estymacja: 3 000 - 3 800 zł
Cena oferowana 2 300 zł