Nr katalogowy: 1416

Renata SZPUNAR-KUBCZYK (ur. 1970)

Nr katalogowy: 1416

Nad równiną Tesalii, z cyklu: Grecja, 2008

akryl, płótno; 29,5 x 38,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: SZPUNAR;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł