Nr katalogowy: 1414

Sławomir LEWCZUK (ur. 1938)

Nr katalogowy: 1414

W plecy I, z cyklu: Symptomy, 2009

olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi u dołu: LEWCZUK 09.;
estymacja: 5 000 - 6 500 zł