Nr katalogowy: 1411

Zdzisław MAJROWSKI - MEYRO (ur. 1952)

Nr katalogowy: 1411

Przesunięcie, 1999

olej, płótno; 65 x 81 cm;
na odwrocie nalepka galeryjna z informacją o pracy.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł