Nr katalogowy: 1406

Andrzej JURKIEWICZ (1907-1967)

Nr katalogowy: 1406

Pejzaż z Harendy, 1951/1952

olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. p. d.: Jurkiewicz;
estymacja: 4 500 - 6 000 zł