Nr katalogowy: 412

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

Nr katalogowy: 412

Telefon, 2005

olej, płótno; 150 x 120 cm;
sygn., dat. i opis autorski na odwrocie: TELEFON / Tobis 2005; oraz stempel wywozowy,
estymacja: 11 000 - 15 000 zł