Nr katalogowy: 405

Zbigniew MAKOWSKI (ur. 1930)

Nr katalogowy: 405

Martwa natura, 1961

olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.: Zbigniew Makowski 1961.
estymacja: 18 000 - 22 000 zł