Nr katalogowy: 1312

Arika MADEYSKA (1928-2004)

Nr katalogowy: 1312

Interwencje, 1963

litografia, collage, papier; 17,8 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Madeyska / 63 (ołówkiem);
estymacja: 900 - 1 100 zł