Nr katalogowy: 1309

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

Nr katalogowy: 1309

Dla Henryka Mikołaja Góreckiego, 1980

akwaforta, papier; 13,3 x 9,8 cm (odcisk płyty), 38 x 28 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: S. Fijałkowski 80 (ołówkiem)
estymacja: 1 600 - 2 200 zł