Nr katalogowy: 1201

Nr katalogowy: 1201

Amorek barokowy

drewno lipowe, polichromowane, złocone;
wys. 38 cm, szer. 30,5 cm, głęb. 12,3 cm.
Europa Środkowa, Polska?; k. XVIII w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 400 zł