Nr katalogowy: 1140

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

Nr katalogowy: 1140

Ulica w Kairze, 1924

olej, płótno naklejone na tekturę; 36 x 39 cm;
sygn. dat. i opisany l. d.: A. Laszenko / Le Caire 1924
estymacja: 3 600 - 4 800 zł