Nr katalogowy: 1137

Kazimierz ZIELENKIEWICZ (1906-1988)

Nr katalogowy: 1137

Pejzaż z drzewami

olej, tektura; 20 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: ZK
estymacja: 3 000 - 3 800 zł