Nr katalogowy: 1135

Vojtech SLAVIK, XX w.

Nr katalogowy: 1135

Maki i chabry, 1930

olej, płótno; 47 x 57 cm;
sygn. i dat. l. d.: V. Slavik / 30.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł