Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy: 1131
Scena wiejska w górskim pejzażu
olej, płótno; 57 x 69 cm.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
estymacja: 4 500 - 6 000 zł