Nr katalogowy: 1127

Henryk ZEGADŁO (1939-2011)

Nr katalogowy: 1127

Starzec z dzieckiem - Chrystus (?)

olej, płótno; 70 x 48 cm;
na odwrocie, na blejtramie opis: Henryk Zegadło (ołówkiem).
estymacja: 1 400 - 1 800 zł