Nr katalogowy: 1115

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski

Nr katalogowy: 1115

Scena rodzajowa - Zakochani

olej, płótno dublowane; 27 x 20 cm.
k. XVIII w.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł