Miron DUDA (1893-1950)
Nr katalogowy: 1111
Kwiaty w wazonie
akwarela, papier; 35 x 25,5 cm;
sygn. l. d.: M. Duda.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
sygn. l. d.: M. Duda.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł