Malarz nieokreślony, XVIII w.
Nr katalogowy: 130
Scena antyczna
olej, płótno dublowane;
50,5 x 64 cm
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
50,5 x 64 cm
estymacja: 12 000 - 15 000 zł