Nr katalogowy: 126

Henryk EPSTEIN (1892-1944)

Nr katalogowy: 126

Port w Bretanii

olej, płótno dublowane, 50 x 61 cm;
sygn. l. d.: H. Epstein;
estymacja: 35 000 - 45 000 zł