Nr katalogowy: 115

Isaac ANTCHER (1899-1992)

Nr katalogowy: 115

Martwa natura z owocami, l. 30. XX w.

olej, płótno; 38 x 46 cm;
sygn. l. d.: Antcher.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł