Nr katalogowy: 110

Zdzisław CYANKIEWICZ (1912-1981)

Nr katalogowy: 110

Pejzaż z Issoire, 1943

olej, karton; 29 x 40,5 cm;
sygn. i opisany l. d.: Issoire IX. 1943 Z. Cyankiewicz
estymacja: 4 500 - 6 000 zł