Nr katalogowy: 901

Nr katalogowy: 901

Fotel

z dwoma tapicerowanymi poduchami,
fornirowany wzorzystym orzechem;
77 x 67,5 x 83,5 cm; Polska, pocz. lat 60 XX w.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena oferowana 2 700 zł