Nr katalogowy: 1805

Nr katalogowy: 1805

Laska ze srebrną rączką

drewno czernione, srebro? (brak cechy probierczej), kość;
wys. 90,5 cm, rączka 10,7 x 2 cm.
Austro-Węgry?; XIX/XX w.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł