Nr katalogowy: 1417

Anna KARPOWICZ-WESTNER (ur. 1951)

Nr katalogowy: 1417

Malarka z pędzlem, 2015/16

olej, płótno; 41 x 51 cm;
sygn. l. d.: A.Karpowicz-W;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł