Nr katalogowy: 1404

Włodzimierz DAWIDOWICZ (ur. 1940)

Nr katalogowy: 1404

Światła, 2007

akryl, płótno; 61,5 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Włodzimierz Dawidowicz / „ŚWIATŁA” / akryl + płótno 2007. MIECHÓW / 61 x 50.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł