Nr katalogowy: 201

Wacław SZYMANOWSKI (1859-1930)

Nr katalogowy: 201

Juliusz Słowacki

gips; 39 x 41 x 22 cm;
sygn. z tyłu na cokole: W. Szymanowski;
estymacja: 14 000 - 18 000 zł