Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski
Nr katalogowy: 1117
Małżeńska intryga
olej, płótno dublowane;
102,5 x 90 cm (po konserwacji).
XVIII w.
estymacja: 19 000 - 25 000 zł
XVIII w.
estymacja: 19 000 - 25 000 zł