Nr katalogowy: 128

Alojzy (Alois, Luigi) REICHAN (1807-1860)

Nr katalogowy: 128

Portret młodego mężczyzny, 1832

olej, płótno; 68,5 x 55,5 cm
sygn. i dat. przy prawej krawędzi, u dołu:
A. Reichan f. 1832 (ostatnia cyfra słabo czytelna)
estymacja: 18 000 - 24 000 zł
Cena sprzedaży 20 000 zł