Karol KOSSAK (1896-1975)
Nr katalogowy: 109
Zaprzęganie koni
akwarela, papier; 39 x 53 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: KKossak.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
sygn. p. d.: KKossak.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł