Nr katalogowy: 110

Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)

Nr katalogowy: 110

Z kościoła

akwarela, papier naklejony na tekturę; 35,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: S. Gibiński.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 500 zł