Nr katalogowy: 112

Konrad SRZEDNICKI (1894 - 1993)

Nr katalogowy: 112

Trzy krople

akwaforta, akwatinta, papier, 49 x 64,5 cm; sygn. i opisany u dołu ołówkiem