Nr katalogowy: 906

Nr katalogowy: 906

Biurko klasycyzujące

z prostokątnym blatem, fornirowane mahoniem
i ozdobione listwami z blachy mosiężnej;
80 (82,8) x 143 x 96 cm; Austria (?), pocz. XIX w.
estymacja: 25 000 - 35 000 zł