Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)
Nr katalogowy: 1408
Widok na drugą stronę, 2004
olej, płótno; 34 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Narzyński
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
estymacja: 2 700 - 3 600 zł