Nr katalogowy: 414

L. Tadeusz SERAFIN (ur. 1953)

Nr katalogowy: 414

Tryptyk: VIII, VIII, IX, 2016

technika własna, płótno; 155 x 79 x 4 cm (wymiar całości kompozycji);
sygn. i dat. każda z prac: LTS'16 oraz poniżej numer;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł