Nr katalogowy: 410

Jan SAWKA (1946-2012)

Nr katalogowy: 410

Chorągwie - tryptyk

technika mieszana, akryl, płótno o nieregularnym kształcie, drewniana listwa;
148 x 88 cm - sygn. przy krawędzi SAWKA, 177 x 127 cm, 166 x 53,5 cm
estymacja: 24 000 - 30 000 zł