Nr katalogowy: 408

Andrzej ZWIERZCHOWSKI (ur. 1954)

Nr katalogowy: 408

Zmartwychwstanie [Chrystus], 1983

olej, płótno; 137 x 110,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
estymacja: 8 000 - 11 000 zł