Nr katalogowy: 1311

Jan NALIWAJKO (ur. 1938)

Nr katalogowy: 1311

Zwiastun

litografia barwna, papier; 70 x 60 cm (papier o nieregularnej krawędzi);
sygn. l. d. ołówkiem: J. Naliwajko, p. d.: 125/360
estymacja: 1 200 - 1 600 zł