Nr katalogowy: 1206

Nr katalogowy: 1206

Bóstwo buddyjskie

drewno polichromowane, złocone,
inkrustacje z cekinów i drobnych kawałeczków lustra;
Tajlandia? XIX/XX w.
estymacja: 4 600 - 6 000 zł