Nr katalogowy: 1204

Nr katalogowy: 1204

Figura anioła

drewno lipowe, polichromowane i złocone na pulment;
wys. 39 cm, szer. 20 cm, głęb. 12 cm.
Polska?; XVIII/XIX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł