Nr katalogowy: 1131

J. KOZERSKI, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 1131

Zaręczyny - scena rodzajowa we wnętrzu

olej, płótno, 83,5 x 150 cm;
sygn. u dołu.: J. Kozerski A. D. 1898.
estymacja: 15 000 - 19 000 zł