Nr katalogowy: 1129

Mieczysław RAKOWSKI (1883-1947)

Nr katalogowy: 1129

Jesienny las

olej, płótno; 65 x 54 cm;
na odwrocie opis: M. RAKOWSKI / LIVES / 1946
estymacja: 2 500 - 3 400 zł
Cena oferowana 2 000 zł