Nr katalogowy: 1114

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

Nr katalogowy: 1114

Modlitwa na Saharze, 1935

olej, płótno naklejone na sklejkę, 50 x 34,5 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: A Laszenko / Touggourt 35;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł