Nr katalogowy: 119

Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)

Nr katalogowy: 119

Wiosna

olej, tektura; 16 x 22 cm;
sygn. l. d.: JAN STANISŁAWSKI;
estymacja: 100 000 - 120 000 zł
Cena sprzedaży 110 000 zł