Nr katalogowy: 117

Stanisław DĘBICKI (1866-1924)

Nr katalogowy: 117

Przy ognisku

olej, płótno; 75,5 x 95 cm (wymiar w owalu);
na odwrocie na płótnie napis
estymacja: 18 000 - 24 000 zł