Nr katalogowy: 103

Władysław JAROCKI (1879-1965)

Nr katalogowy: 103

Huculi, 1921

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
70 x 52,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Wład Jarocki / 1921;
estymacja: 6 300 - 8 400 zł