Nr katalogowy: 1005

Józef MEHOFFER (1868-1946)

Nr katalogowy: 1005

Sztuka Polska - okładka, 1903

litografia barwna, papier; 37,5 x 27 cm (w świetle passe-partout);
sygn.. i dat. w kompozycji, na kamieniu: JÓZEF MEHOFFER / 1903;
estymacja: 600 - 800 zł
Cena oferowana 500 zł