Nr katalogowy: 1901

Nr katalogowy: 1901

Biurko wolnostojące, neostylowe

fornirowane mahoniem; 79,5 x 161,8 x 76 cm;
Europa Środkowa, lata 30. XX w.;
estymacja: 2 300 - 3 000 zł